Google Partner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контекстна реклама

розкручування сайту контекстна рекламаСайт буде приносити прибуток тільки в тому випадку, якщо вам вдасться залучити на нього аудиторію, зацікавлену у вашому продукті. На сьогодні, найвірнішим способом це зробити є використання Контекстної Реклами.

Що ж таке контекстна реклама?

На різних майданчиках Інтернету є текстові рекламні блоки. Вони прив'язані до певних ключових слів і словосполучень. Так, наприклад, в пошукових системах при введенні певної фрази, окрім звичайних результатів, ми бачимо рекламні оголошення. Це і є контекстна реклама.

Переваги:

  1. Контекстна реклама точно націлена на тих користувачів, хто вже висловив зацікавленість у товарі чи послузі, яку Ви рекламуєте.
  2. Вона виглядає ненав'язливо і служить як додаткова корисна інформація.
  3. На даний момент контекстна реклама google - один з найбільш ефективних видів Інтернет-реклами. Дає найбільш значний приплив цільових клієнтів і ефективно підвищує рівень продажу.
  4. Рекламодавець оплачує тільки результат. Для проведення рекламної компанії необхідно поповнити бюджет контекстної реклами, з якого будуть зніматися кошти при кожному переході зацікавленого відвідувача на ваш сайт. Ви не платите за показ рекламного оголошення.
  5. Перша позиція на першій сторінці пошукової системи - Контекстна реклама.

Компанія «Бізнес формула» пропонує проведення контекстної реклами в найпопулярнішій пошуковій системі - Google. Особливість нашої пропозиції полягає в тому, що наш вектор мети збігається з вектором мети нашого клієнта. Наша цінова політика сформульована таким чином, що вартість наших послуг ніяк не залежить від рекламного бюджету Google. Тому ми зацікавлені в економії вашого бюджету і в постійній співпраці, яка буде неможлива, якщо Ви не отримаєте вигоду.

З приводу розрахунку бюджету рекламної компанії безпосередньо для вашого бізнесу
проконсультуйтеся у нашого менеджера за тел.: (044) 360-61-06 або залиште заявку.

Відповіді на типові питання (міфи про контекстну рекламу від Google).

 

Компания Бизнес-формула:
Заказать сайт, купить сайт, контекстная реклама сайта, стоимость создания сайта, (Киев, Украина).
Google+

сайт створено компанією