Google Partner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корпоративна пошта

Корпоративна поштаЩо таке корпоративна пошта

Зараз багато компаній користуються безкоштовними поштовими скриньками - наприклад mail.ru або i.ua. Очевидно, що безкоштовний поштовий ящик створює не дуже серйозне враження про компанію.

Приклад:

Припустимо, є компанія, яка займається метало-пластиковими вікнами і називається "Вікна Люкс".

Яка поштова адреса, на Ваш погляд, буде виглядати більш солідно - адреса "oknalux_kiev@mail.ru" або ж адреса "info@oknalux.ua"? 
 

Корпоративна пошта

Корпоративна адреса - це адреса, яка буде лише у Вашої компанії. Якщо б адреса oknalux.ua належала Вашій компанії, то лише у Вас адреси закінчувалися на oknalux.ua.

Це дійсно має значення, оскільки Ваша поштова адреса впливає на враження про Вас і про Вашу компанію - а отже, на рівень продажу та лояльність клієнтів. Звичайно на продаж та імідж впливають і інші фактори - але чим більше у Вас переваг, чим сильніше Ви виглядаєте на фоні конкурентів, тим краще!

Корпоративна адреса рекламує Ваш сайт і Вашу компанію, навіть якщо Ваші співробітники ведуть особисте листування. Якщо ж Ви користуєтеся безкоштовною поштовою скринькою чи скринькою у провайдера - то Ви рекламуєте когось іншого.

Корпоративный адрес рекламирует Ваш сайт и Вашу компанию, даже если Ваши сотрудники ведут личную переписку. Если же Вы пользуетесь бесплатным почтовым ящиком или ящиком у провайдера - то Вы рекламируете кого-то другого.

Створити корпоративний e-mail

Якщо Ви хочете створити корпоративну електронну пошту (e-mail), то зробити це дуже просто - Вам потрібно лише зв'язатися з нашим менеджером і він допоможе Вам у цьому.

Вартість обслуговування корпоративної пошти складає 20 грн на місяць (у цю вартість входить обслуговування однієї поштової скриньки). Кількість поштових скриньок (адрес) необмежена. Вартість обслуговування кожної додаткової скриньки складає всього 20 грн на рік. Таким чином, як Ви бачите, це дуже дешево і вигідно. 

Разробка сайту + корпоративний e-mail

Якщо Ви замовляєте у нас сайт, то отримуєте обслуговування пошти безкоштовно - її вартість буде входити у вартість обслуговування сайту.

При цьому вартість обслуговування кожної додаткової скриньки не змінюється і складає все ті ж 20 грн на рік!

 

 

Компания Бизнес-формула:
Заказать сайт, купить сайт, контекстная реклама сайта, стоимость создания сайта, (Киев, Украина).
Google+

сайт створено компанією