Google Partner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ефективний стандарт

створення сайтів професійноУ сучасному світі всі ми є споживачами тієї чи іншої продукції. У кожного є свої оцінки, погляди і думки щодо того чи іншого продукту. І кожен з нас знає і розуміє розумність стандарту певного продукту.

Візьмемо, наприклад, холодильник. Зараз складно зустріти людину, яка б не мала справи з таким корисним винаходом людства.

Чи часто ви зустрічали круглий холодильник :о)? Напевно, ні.

А чому?
 

Давайте розберемося:

Основні завдання цього пристрою - зберігати ваші продукти, бути містким, не займаючи при цьому цілої кімнати. Саме з цих міркувань були налагоджені виробництва більшості компаній, які пропонують холодильники звичайної прямокутної форми.

Є звичайно ексклюзивні ситуації, наприклад:

Знаменитий футболіст, для підтримки свого статусу обставляє все своє житло круглими предметами, в тому числі і холодильник повинен бути у формі футбольного м'яча. І цілком імовірно, що одна з компаній виробників візьметься за реалізацію такої ідеї. Зрозуміло, дана компанія не зацікавлена в серійному виробництві таких холодильників, тому й конвеєр з виробництва побудований не буде. Швидше за все такий продукт буде створений в ручну, командою професіоналів, що порядно збільшить ціну виробу. Припустимо, що в даному випадки питання ціни не має значення.

Так ось, сайт - це той же «холодильник». Чому?

Давайте розберемося, які ж основні завдання вашого сайту?

Думаю, майже кожен дасть приблизно однакові відповіді. Деякі з яких спробуємо перерахувати:

  • Залучити клієнта.
  • Не відпустити клієнта. Показати, що цей ресурс дійсно те, що він шукав. Дати йому необхідну емоцію.
  • Дати клієнтові всю необхідну інформацію і легко провести його по сайту.

Так само як і в ситуації з круглим холодильником, на сайті є деякі речі, з якими не варто експериментувати. Наприклад, безумовно, можна помістити меню сайту праворуч, а шапку дизайну - внизу екрану. Однак чи приверне це клієнта? Чи допоможе йому знайти інформацію на Вашому сайті? Якщо необхідно висловити оригінальне бачення сайту (приклад з футболістом) є сенс зробити щось ексклюзивне і реалізувати сайт у пакеті «Дизайн». А для того, щоб Ваш сайт був реалізований максимально зручно та комфортно для користувача, ми розробили свій професійний стандарт.

Стандарт нашої компанії і чому він ефективний.

1) Чому меню зліва?

  • Всі ми звикли читати текст зліва на право, таким чином меню не залишиться непоміченим.
  • 95% користувачів інтернету використовують Windows для роботи, де нікого не дивує звична кнопочка «пуск» і меню в лівій частині монітора.

Користувачі такого сайту зможуть інтуїтивно користуватися навігацією і без зусиль знаходити потрібну інформацію.

2) Чому шапка зверху :о)?

Шапкою називають графічну частину сайту, яка відображає специфіку діяльності компанії і передає відповідну емоцію.

Якщо ми не врахуємо такий інструмент або розмістимо шапку де то внизу, то втратимо частину аудиторії, яка не отримає правильну емоцію і, не розібравшись, покине сайт.

Друга крайність, коли шапка займає весь монітор. У такому випадку користувачеві доведеться скористатися прокручуванням, щоб зрозуміти, що сайт триває десь за межами видимої частини. В умовах великої конкуренції та враховуючи той факт, що людина хоче швидко отримати відповіді на питання - ми втратимо велику частину користувачів тільки тому, що вони не стануть розбиратися в тонкощах такого сайту.

3) Чому розмір сайту 1024 крапки (пікселя)?

Відповідно до глобальної статистики Інтернету домінуючими дозволами зараз є:

  • 1280x1024 - близько 40%
  • 1024x768 - близько 30%

Решта варіантів дозволів не особливо популярні (не більше 7% користувачів).

Ми вибрали оптимальний варіант: розмір 1024x768, при якому 30% користувачів бачать сайт на весь екран, а 40% бачать його з невеликими смужками по краях, які абсолютно не змінюють суті дизайну і ніяк не позначаються на зручності сайту.

З огляду на такі стандарти чи зможемо ми створити дизайн, який буде передавати особливості вашої компанії і маркетингу?
Безсумнівно!

Чи зможемо створити сайт, який буде зручний і який буде подобатися Вашим клієнтам?
Так!

Чи зможе такий сайт приносити Вам користь?
Знову ж, так.

Наша технологія дозволяє відобразити індивідуальність Вашої компанії і створити на сайті той настрій, який Ви хочете. З іншого боку це відпрацьоване рішення, що дозволяє Вам заплатити менші гроші і при цьому бути впевненим у високій якості, яку доводять сотні працюючих сайтів.

Вищевикладені ідеї - це наша думка. Ви можете погодитися з нею або ж не погоджуватися.

Ми створили більше 2 000 сайтів, тому ми з упевненістю можемо сказати, що свої ідеї ми перевірили на практиці. Ми достеменно знаємо, що сайти, які створені за ефективним стандартам, працюють добре і приносять своїм власникам віддачу. Ми знаємо, що Інтернет-ресурси, які створені без будь-яких логічних рамок, працюють погано або не працюють зовсім. І ми також знаємо, що за співвідношенням ціна / віддача, наш сайт - це найкращий варіант майже в 100% випадків.

 

 

Компания Бизнес-формула:
Заказать сайт, купить сайт, контекстная реклама сайта, стоимость создания сайта, (Киев, Украина).
Google+

сайт створено компанією